mFoods to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma handlowa z Łodzi, powstała na bazie szerokiej wiedzy specjalistycznej naszych pracowników oraz doświadczeniu zawodowym opartym na wieloletniej współpracy z wiodącymi firmami produkcyjnymi oraz handlowymi w Polsce i za granicą.

Nasz Zespół posiada bogate doświadczenie handlowe w branży rolno-spożywczej, poparte wieloma sukcesami sprzedażowymi. Dzięki bogatej sieci kontaktów biznesowych, weszliśmy na rynek dając się poznać jako rzetelny partner i dobry płatnik.

Celem naszej Spółki jest zagwarantowanie bezpieczeństwa zdrowotnego sprzedawanej przez nas żywności, w związku z czym działamy zgodnie z wdrożonym przez naszą firmę systemem HACCP. Opracowane przez nas metody analizy zagrożeń wynikających z produkcji oraz przechowywania żywności, pozwalają nam na zachowanie jak najwyższego standardu oferowanych dla Państwa produktów.

Wychodząc naprzeciw wymogom jakościowym dotyczącym bezpieczeństwa pasz nasza Spółka wdrożyła Standard GMP+ i działa restrykcyjnie w oparciu o jego wytyczne.