Firma2019-02-13T19:07:25+00:00

Informacje o firmie

mFoods

mFoods Sp. z o.o. – komponenty paszowe i artykuły spożywcze

mFoods to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma handlowa z Łodzi, powstała na bazie szerokiej wiedzy specjalistycznej naszych pracowników oraz doświadczeniu zawodowym opartym na wieloletniej współpracy z wiodącymi firmami produkcyjnymi oraz handlowymi w Polsce i za granicą.

Nasz Zespół posiada bogate doświadczenie handlowe w branży rolno-spożywczej, poparte wieloma sukcesami sprzedażowymi. Dzięki bogatej sieci kontaktów biznesowych, weszliśmy na rynek dając się poznać jako rzetelny partner i dobry płatnik.

Celem naszej Spółki jest zagwarantowanie bezpieczeństwa zdrowotnego sprzedawanej przez nas żywności, w związku z czym działamy zgodnie z wdrożonym przez naszą firmę systemem HACCP. Opracowane przez nas metody analizy zagrożeń wynikających z produkcji oraz przechowywania żywności, pozwalają nam na zachowanie jak najwyższego standardu oferowanych dla Państwa produktów.

Wychodząc naprzeciw wymogom jakościowym dotyczącym bezpieczeństwa pasz nasza Spółka wdrożyła Standard GMP+ i działa restrykcyjnie w oparciu o jego wytyczne.

Oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych produktów i usług stała na najwyższym możliwym poziomie.

Komponenty paszowe

Olej i tłuszcze

Cukier

Skontaktuj się z nami

Nie trać czasu i już dzisiaj zadzwoń do nas.
Pozwól, aby zajęli się Tobą profesjonaliści.

NAPISZ DO NAS

ADRES

mFoods Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 135
92-318 Łódź